обмен webmoney

0
382

Які варіанти є на жовтень 2017 роки?

Висновок «Вебмані» через «Мегафон»

(Найбільш економна і безпечна схема для «кишенькових витрат»)

Поповнення рахунку мобільного телефону з обмен webmoney з подальшим виведенням грошей з нього. Підходить цей варіант для осіб з формальним атестатом і вище і для невеликих сум (до 6 000 рублів на добу і не більше 60 000 в місяць). Однак гроші на всіх етапах належать вам. Сьогодні це найдешевший варіант переведення в готівку.

У вересні 2016 року особливою популярністю для переведення в готівку обмен webmoney стала користуватися передплачений карта MasterCard Standard моментальної видачі (неіменна, ембосовані, з чіпом і PayPass, пробивається по BIN як DEBIT PREPAID) від «Мегафона». Якщо ви шукаєте обмен webmoney заходьте на наш сайт obmen.cc.

Її фішка в тому, що вона прив’язана безпосередньо до рахунку телефону (для абонентів «Мегафона») і оформити обмен webmoney її можуть навіть іноземці, купивши попередньо сім-карту (не громадяни РФ). Тобто ті гроші, що є на мобільному рахунку, можна використовувати для звичної оплати товарів і послуг в магазинах і Інтернеті. Сьогодні це єдиний такий на ринку продукт. Прикольно, чи не так?

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДиплом
Следующая статьяyoutube video

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here