Курортне селище міського типу Кирилівка gelena-tour.com знаходиться на узбережжі Азовського моря і має багато переваг в порівнянні з іншими зонами відпочинку Азов’я. Бази відпочинку в Кірілловкеготови приймати гостей щоліта. М’який клімат, комбінація морського і степового повітря роблять відпочинок не тільки незабутнім, але і допомагають оздоровлювати організм. У Кирилівці практично ніколи не буває поганої погоди. На території селища знаходиться понад 300 баз відпочинку, санаторіїв та дитячих таборів. Один сезон допомагає оздоровити близько 3 мільйонів відпочиваючих. На даній сторінці Ви можете знайти ціни на базах відпочинку в Кирилівці 2018.

Якщо ви плануєте їхати на відпочинок в Кирилівку в перший раз, то приділіть належну увагу географічному «пристрою» селища. Це допоможе вам при подальшому виборі варіантів житла. Селище ділиться на центральну материкову частину (основна забудова приватного сектора), косу Пересип і Федотову косу. Маленьке селище Степок примикає до території заказника Бирючий острів.

Найбільша кількість пансіонатів, баз відпочинку ви знайдете на Федотової косі. На ній же, на самому початку, знаходяться аквапарк Острів Скарбів і дельфінарій. На косі Пересип багато турбаз «радянської епохи» з великими зеленими територіями. А в кінці коси є наметове містечко і пляж для нудистів. Найбільш низькі ціни на житло 2018 у центральному районі курорту Кирилівки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here