Рідка шпатлевка для авто використовується для ліквідації дрібних нерівностей або глибоких відмітин після шліфування. Вона швидко сохне, з легкістю шліфується і застосовується на поверхні великої площі.

Шпаклівка для пластику може застосовуватися для усунення дефектів на бампері або різних пластикових виробів. Відрізняється високою еластичністю і має хороше зчеплення з поверхнею.

Завершити реставрацію пошкодженої деталі допоможе фінішна шпаклівка. Наноситься на будь-яку поверхню перед фарбуванням, добре приховує дрібні недоліки.

Універсальна шпатлевка для авто — підходить для обробки невеликих поверхонь і відрізняється достатньою адгезією. Підходить для різноманітних поверхонь.

Алюмінієва шпаклівка в своєму складі містить алюмінієву пудру. Ідеально підходить шпатлевка для авто, для вирівнювання, що не просідає.

Карбонова шпатлевка для авто додає матеріалу міцність і з легкістю видаляє будь-які нерівності, оскільки наноситься товстим шаром. Дуже добре підходить для ліквідації наскрізних дірок.

Шпаклівку зі скловолокном використовують для корекції досить глибокої нерівності. Здатна відновити втрачену форму і відрізняється підвищеною міцністю. Наноситься на незагрунтовану і знежирену поверхню.

технологія нанесення

Шпатлевки для авто не повинна наноситися на глянцеву поверхню. Необхідно чітко дотримуватися пропорцій змішування затверджувача і шпаклівки. Обов’язково наносити на суху поверхню, щоб повністю уникнути вбирання вологи. Кожен шар обезжиривается, що не приведе до відшаровування. Рекомендована товщина шару — 2-3 мм.

Шпатлевка для авто — засіб, який при правильному використанні може врятувати машину від корозії і надати деталям втрачену форму і зовнішній вигляд як у нового автомобіля.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here