Туреччина — країна для комфортного відпочинку

Туреччина — це прекрасний відпочинок за прийнятними цінами. Найрізноманітніші курорти і чудові природні пейзажі, мережа першокласних готелів, в яких будуть раді обслужити як студента, який приїхав на відпочинок, так і людини, яка звикла відпочивати по класу люкс. Велика кількість ресторанів, казино і нічних клубів … все це робить Туреччину дуже привабливим місцем для відпочинку. Тут www.otpusk.com можна дізнатися сколько стоит отдых в Турции.

Туреччина розташована більшою частиною своєї території в Азії. Лише 3% її території знаходиться в Європі. Туреччина — це країна, де дивним чином поєднуються європейський стиль життя і неповторний східний колорит. Сама країна володіє багатою багатовіковою історією, на її території прекрасно збереглися пам’ятки архітектури, є навіть цілі міста, які були побудовані ще в грецький і римський період.

Але в Туреччину їдуть відпочивати не тільки через велику кількість історичних місць, а й заради хорошого відпочинку на березі моря. Найбільшим курортом, який може запропонувати абсолютно все, що стосується комфортного відпочинку біля моря є Анталья. Для молоді прекрасно підходять курорти Кемер, Мармарис і Бодрум. У Сіде велика кількість дрібнопіщаних пляжів з пологим спуском в море просто ідеально підходять для відпочинку з дітьми. Практично всі готелі в Туреччині працюють за системою «все включено». Якщо ви шукаєте сколько стоит отдых в турции заходьте на наш сайт www.otpusk.com.

Крім відпочинку на пляжі, Туреччина може запропонувати відпочинок на прекрасних гірськолижних курортах. Після відвідин гірськолижного курорту Паландокен, Улудаг або Сарикамиш у вас залишиться море незабутніх вражень.

Туристам, які не люблять сидіти на одному місці обов’язково варто відвідати Стамбул, який вражає приїжджих своєю неповторною атмосферою. У самому Стамбулі обов’язково варто відвідати палац Топкапи, який прекрасно зберігся до наших днів і є архітектурним дивом сходу. Побувати в Стамбулі й не відвідати знаменитий Капали Чарші- східний ринок просто неможливо. На цьому ринку можна купити абсолютно все, при цьому вам може доставити масу задоволення не сама покупка, а торг за неї з продавцем. Цікавить сколько стоит отдых в Турции ? Дізнавайся подробиці у нас на сайті www.otpusk.com.

Для туриста, який любить подорожувати, в на отдыхе в Турции завжди знайдеться що подивитися. У місті Демре обов’язково відвідайте церкву Святого Миколи Чудотворця. У місті Сельчук неодмінно варто відвідати базиліку, яка за переказами побудована на місці де похований апостол Іоанн. Протока Босфор, що з’єднує Мармурове і Чорне моря, — ще одне культове місце куди, тягне туристів з усього світу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here