МІФ 1. ДОВЕДЕТЬСЯ ЗАБУТИ ПРО локони
Сучасна технологія кератіновие випрямлення волосся дозволяє робити всілякі укладання та зачіски. Ви з легкістю накрутите кокетливі кучерики. Так що не хвилюйтеся з цього приводу!

МІФ 2. Кератинування ДУЖЕ СИЛЬНО шкоди волоссю
Шкідливо! Дуже шкідливо вірити в це! Високоякісні препарати, які майстри використовують для процедури, позитивно впливають на зовнішній вигляд і здоров’я волосся.

МІФ 3. Кератинування викликає звикання
Цей вислів дуже далеко від істини, але має свої передумови. Насправді ж після того, як дія процедури закінчується, вoлоси просто повертаються в звичне стан. Дівчата ж бачать, як помітно погіршився стан волосся і списують це на наслідок процедури. Однак волосся виглядає як раз такими, як були до випрямлення.

МІФ 4. Кератинування салоны красоты киева МОЖНА ЗРОБИТИ САМОСТІЙНО БУДИНКУ
Ні і ще раз ні! Якщо ви не професіонал, то ви просто не зможете дотримати всю технологію. Це просто складний процес, який потрібно довіряти майстрам. Фахівці салону краси «Nateo» попереджають, самостійне Кератинування може пошкодити вашому волоссю і здоров’ю.

МІФ 5. ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ починає випадати волосся
Мета кератинового випрямлення — поліпшити і оздоровити волосся. Якісно салоны красоты Киева проведена процедура жодним чином не зашкодить вам.

МІФ 6. ПІСЛЯ Кератинування доведеться купувати дорогі спеціальні шампуні
Можна користуватися абсолютно будь-яким шампунем, головне, щоб в його складі не було сульфатів. Таких коштів дуже багато, так що пошуки не складуть праці. Та й ціну можна підібрати по своїй кишені.

МІФ 7. ДІЯ ТРИВАЄ НЕ МЕНШ 6 МІСЯЦІВ
Ефект від першої процедури тримається приблизно 2-4 місяці, все залежить від салоны красоты Киева стану вашого волосся. Надалі ефект від процедури буде тривати все довше.

МІФ 8. Препарати для Кератинування ВСЕ ОДНАКОВІ, НІ МІЖ НИМИ НІЯКОЇ РІЗНИЦІ
Це абсолютно не вірно, склад препаратів відрізняється. Радимо вибирати якісні препарати, які дадуть вам бажаний ефект.

МІФ 9. відросло коріння БУДУТЬ ПОМІТНО ВІДРІЗНЯТИСЯ
Кератинування салоны красоты Киева — це не хімія. Воно змивається поступово, тому коріння не будуть відрізнятися і виділятися. Не переживайте, корекцію кожні два тижні не доведеться робити.

МІФ 10. ЯКЩО БАГАТО РАЗ ПРОВОДИТИ ПРОЦЕДУРУ, ЗМІНЮЄТЬСЯ СТРУКТУРА ВОЛОССЯ
Добре це чи погано, але структуру волосся кератин не змінить. Ваше волосся навіть після 10 процедури не зможуть рости ідеально рівними. Однак з кожним разом кератин діє на порядком довше, так як він накопичується у волоссі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here