Отруєння солоною водою
Чи знаєте ви, що солона вода може бути дуже токсичною для тварин ветеринарная клиника Киев? Якщо собака проковтне критично велика кількість солоної води — це, найімовірніше, поставить під загрозу життя вашого улюбленця. Коли рівень натрію в організмі піднімається занадто високо, собака ризикує загинути від серйозних ушкоджень головного мозку, зневоднення і судом.

Часто, власники і не підозрюють що кілька годин на пляжі біля моря можуть призвести до дуже сумних наслідків, стати критичними в житті їх собак і проблеми, які дуже поступово з’являються після, буде складно розпізнати не фахівцеві, поки не стане занадто пізно. Якщо ви шукаєте ветеринарная клиника киев заходьте на наш сайт hvost.vet.

Після перебування на пляжі і активних ігор у воді, тварина розвиває симптоми протягом декількох годин.

Симптоми отруєння солоною водою виражаються в болях в шлунку (собака неспокійна, приділяє більше ніж зазвичай уваги до області живота), діареї і блювоті ветеринарная клиника Киев. Собака може все ще їсти і пити, але мляво.

Протягом 24-48 годин собака повністю відмовляється від води і пиття, не відповідає на зовнішні подразники, тварина перебуває ніби в заціпенінні, може байдуже пересуватися в приміщенні, очі затуманені, можуть початися конвульсії ветеринарная клиника Киев.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here