22 березня в кінотеатрах почнеться показ науково-фантастичного бойовика режисера С.ДеНайт «Тихоокеанський рубіж: Повстання». Фільм є сиквелом до стрічки 2013 г. «Тихоокеанський рубіж» режисера Гіллермо дель Торо. Через десять років після битви з гігантськими морськими монстрами Кайдзу океани знову стали неспокійними, але і програма Єгерів еволюціонувала до нового покоління.

Бунтар Джейк Пентекост (герой актора Джона Боеги) багатообіцяючий пілот Єгері ternopil.eu, чий легендарний батько віддав своє життя щоб гарантувати перемогу людства над гігантськими Кайдзу, з тих пір закинув свої тренування і був залучений у справи кримінального світу. Але коли ще більш непереборна небезпека вирвалася на волю, щоб промайнути крізь міста Вогненного Кільця Сан Франциско, Кабо Сан Лукас, Сідней, Манілу і Гонконг і поневолити світ, його сестра Мако Морі (героїня Рінко Кікучі), яка управляє новим поколінням хоробрих пілотів, які виросли в тіні війни, дає Джейку останній шанс стати гідним спадок, залишений його батьком.

У той час як вони хочуть справедливості, їх єдина надія в тому, щоб об’єднатися разом у всесвітньому повстанні проти ворожих сил. Джейк приєднується до талановитому пілотові Лемберта (герой Скотта Іствуда) і 15-річному Єгерю хакеру Амарі (героїня Кейлі Спейн) і герої організації знову стають його сім’єю. Ставши найбільш потужною обороною, яка коли-небудь існувала на землі, вони взяли курс на нову вражаючу справі неймовірних масштабів. Так, глядачі знову отримають шанс зануритися в світ могутніх героїв і спостерігати за їхньою боротьбою за долю людства.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here