Днями до одного з медичних дитячих установ нашого міста відвідає польський гість — дитячий лікар-хірург, який безкоштовно буде оперувати львівських дітей. Про візит польського лікаря до Львова розповідає львів’янам сайт ulvovi.info.

Так, польський дитячий хірург Єжи Гарасимчук приїде з візитом в Охматдиту, де протягом п’яти днів здійснить кілька операцій. Як відомо, прилетить фахівець в наше місто вже 2 липня.

Протягом п’яти днів Єжи Гарасимчук консультуватиме маленьких пацієнтів лікарні, які мають проблеми зі щитовидною залозою і жовчним міхуром. У процесі консультування буде визначено тих малюків, які вимагають хірургічного втручання. Цих пацієнтів і буде оперувати польський фахівець у співпраці з лікарями-хірургами з нашого міста. Як відомо, як консультації, так і операції буде здійснено абсолютно безкоштовно.

Вважається, що патологія щитовидної залози серед дітей не є надто поширеною, як серед дорослих, проте в разі потреби оперувати дитину на Львівщині таких операцій на щитовидній залозі практично не проводять. Така ж ситуація і в інших обласних центрах України, тому сьогодні у нас така операція доступна тільки в столиці або за кордоном.

Дитячий хірург Єжи Гарасимчук — професор одного з престижних польських університетів, досвідчений фахівець, який щорічно здійснює до сотні операцій на щитовидній залозі в рік. Професор використовує спеціальне обладнання, якого в Україні немає. За допомогою цього йому вдається проводити успішні операції.

Нагадуємо, що це вже другий візит польського хірурга в Україні. У перший раз людина побувала на Львівщині минулого року, де в рамках візиту також відвідав території, на яких проживали рідні професора.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here