Хочу поділитися своїми враженнями про Імекс Лтд. За допомогою цієї компанії-перевізника здійснювала доставку речей з інтернет-магазину Таобао. Про себе хочу сказати, що я ціную якість послуг доставка из Китая, оперативність і ціну, яку за це доводиться викласти з власної кишені. Остання дуже навіть прийнятна, а вважати, вже повірте, я вмію!

Ті, хто захоплюються покупками з Китаю через інтернет-магазин, зараз задаються питанням: «Чому консенсус Таобао і Імекс Лтд, на мою думку, є оптимальним?»
відповідаю:
1. Оптимально швидкі терміни доставка из китая. Тобто замовлений товар ви зможете поносити саме в тому сезоні, в якому його набували.

2. Вигідні ціни і мінімум витраченого часу на покупку, доставку из Китая. У більшості наших магазинів висить товар сумнівної якості та з дуже кусаються цінами. На жаль, щоб підібрати що-небудь більш-менш пристойне, доводиться витратити не одну годину. А тут все дуже легко і оперативно: вибрав товар на Таобао, зв’язався з менеджером компанії Імекс Лтд, оплатив послуги і в стислі терміни отримав своє замовлення.

3. Відсутність неприємних сюрпризів. Компанія Імекс Лтд відповідає за якість доставки из Китая що доставляються речей. Представники компанії в Китаї ретельно перевіряють відповідність товару заявленим вимогам (колір, розмір, наявність шлюбу), тобто ви отримаєте саме те, що замовляли, а не плаття незрозумілого кольору на кілька розмірів більше. Гарантії і радість від покупки — ось чого я хочу і отримую це, користуючись послугами Таобао і Імекс Лтд.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here