Що собою являє ламінат
На відміну від паркету і паркетної дошки, ламінат — це продукт з’єднання плити (МДФ або ПДВ) і спеціальної плівки і паперу, просоченої меланиновой смолами. Всі ці шари міцно з’єднуються між собою з важким пресом і високими температурами. Завдяки такій технології ламінат є зносостійким, але в той же час не шкідливим для здоров’я.

З’єднання плит і спеціальних просочень дає можливість виробникові експериментувати і знаходити нові способи підвищення міцності. Особливе завдання, яке стоїть перед сучасними виробниками, створити ламінат, який не боїться вологості. Зараз вже є така продукція, але вартість ламінату такої категорії порівняно висока. Передові європейські виробники забезпечують високий рівень захисту від вологості. Але за таким покриттям підлоги необхідно правильно доглядати. Про це мова піде в наступних абзацах.

Інші технічні характеристики ламінату
Крім класу, важливим показником є ​​товщина. Найбільш популярна — 8 мм. Тут вибір залежить від конкретної ситуації. Велика товщина забезпечить високий рівень стійкості до механічних пошкоджень, але якщо покласти такий ламинат купить киев на систему «теплих підлог», то він може не пропускати достатню кількість тепла.

Способи укладання також бувають різні, зараз найбільш популярний — замковий. Він забезпечує надійне з’єднання і можливість демонтажу при необхідності. Якщо прийшла в непридатність одна або дві планки, то їх можна легко замінити, не зачіпаючи всю підлогу. Клейова система монтажу не забезпечує такої можливості.

Виробника активно експериментують з замковими з’єднаннями. Майже кожна компанія має власний патент і замок, який відрізняється від інших. Але є одна загальна властивість: сучасні замкові з’єднання підходять для людей, які вперше стикаються з таким заняттям. Класти підлогу можна самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Наявність або відсутність фаски. Вона являє собою особливі зрізи, які забезпечують подібність підлогового покриття з масивної дошкою. Додаткова роль фаски — приховати дрібні недоліки, які проявляються в процесі експлуатації після рясного впливу води.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКоверлок

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here